Archiwum kategorii: Pozostałe

Dywany w duchu hygge

 

Zagłębiając się w styl skandynawski, na pewno z czasem dotrzemy do hygge. Co oznacza to tajemnicze słowo? Przytulność, komfort, wygodę, balans i poczucie wewnętrznego szczęścia. Tylko tyle i aż tyle. Zgodnie z tą filozofią, powinniśmy cieszyć się małymi przyjemnościami. Detalami, które pozornie mogą wydawać się nieistotne, ale tak naprawdę potrafią dawać wiele radości. Przedstawiamy zatem dywany, które pozwolą nam osiągnąć stan hygge w domu.

Czytaj dalej

Poszewki na poduszki turkusowe

Kolor ścian, podłogi, meble, oświetlenie – nie da się ukryć, że wymienione elementy wyposażenia w głównej mierze wyznaczają indywidualny styl wnętrz. Jednak to dodatki, takie jak dywany i tekstylia, m.in. poszewki na poduszki dopełniają całości, sprawiają, że salony, jadalnie, sypialnie i pokoje dziecięce zyskują tę wyjątkową przytulność oraz niepowtarzalny design. Co więcej, dzięki nim w łatwy sposób, nie narażając zbytnio swojego portfela możemy przearanżować mieszkanie/dom. Wobec tego, niewątpliwie warto zadbać o funkcjonalne dodatki, które sprawią, że wnętrza będą nie tylko modne, ale i wygodne. Tym razem, zachęcamy do zakupu dekoracyjnych poszewek na poduszki turkusowychoraz podpowiadamy, z jakimi kolorami i dekoracjami je łączyć.
Czytaj dalej

Poduszki i poszewki dekoracyjne

Urządzasz mieszkanie lub dom? A może lubisz raz na jakiś czas wprowadzić drobne zmiany aranżacyjne, które nieco odświeżają Twój salon, sypialnię bądź też pokój dziecka? Poszukujesz funkcjonalnych, a zarazem ozdobnych elementów wyposażenia wnętrz, które nie nadwyrężą nazbyt Twojego budżetu? Doceniasz przedmioty, które nie tylko są ładne, ale i użyteczne? Nie przepadasz za takimi, które poza walorami estetycznymi właściwie do niczego się nie przydają? W takim razie powinny Ci się spodobać poduszki i poszewki dekoracyjne, które spełniają równie ważną funkcję praktyczną. Spośród dostępnych w sklepach internetowych i stacjonarnych modeli bez problemu wybierzesz egzemplarze w sam raz na co dzień i takie od święta.
Czytaj dalej