Archiwum kategorii: Dywany

Dlaczego warto inwestować w dywany z naturalnych włókien?

Dywany z naturalnego włókna mają wiele zalet, z których nie zdajemy sobie sprawy. Czym innym są ich właściwości takie jak odporność na plamy czy wytrzymałość, a czym innym są atuty, wynikające z wprowadzania do przestrzeni tego typu wysokiej jakości wyrobów. Dziś piszemy o przewadze powrotu do natury nad wszechogarniającą nas sztucznością.

Czytaj dalej

Orientalne dywany – wybierz wzór dla siebie

Orient od zawsze inspirował. Niegdyś największych artystów, obecnie projektantów wnętrz. Styl indyjski czy kolonialny są świetnymi źródłami natchnienia. Pojawiają się w nich orientalne dywany, kolorowe poduszki, masywne rzeźbione meble. Wszystko oczywiście okraszają typowe dla Bliskiego Wschodu pieczołowicie wykonane wzory. Oto kilka naszych propozycji dywanów, które przypadną do gustu osobom zafascynowanym kulturą Orientu.

Czytaj dalej

Czy dywan nadaje się na prezent?

Czy chciałbyś dostać puszysty dywanik, w który zatopisz stopy po wstaniu lub wyjściu z kąpieli? Oczywiście! Wszystko zależy od tego, co i komu dajemy. Dywan jest dobrym pomysłem na upominek, zwłaszcza kiedy bywamy u przyszłego obdarowanego w domu i widzimy, powierzchnię, na której wyglądałby przepięknie.

Czytaj dalej